Українцям відкрили доступ до реєстру автомобілів


З 9 квітня всі бажаючі можуть перевірити інформацію про автомобіль, зареєстрованому в базі МВС. Основні дані надаються безкоштовно, за розширену інформацію потрібно заплатити близько 60 гривень.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №260 від 25 березня 2016 року «Про деякі питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників», передає «РБК-Україна».

 

Для отримання даних необхідно:

 

Зайти на портал державних послуг.

Пройти авторизацію через BankID або електронно-цифровий підпис;

Заповнити коротку форму. Вибрати, категорію власника транспортного засобу: фізособи або юрособи;

Вказати актуальні телефон і e-mail, на які буде відправлений відповідь на запит.

Після цього заявка приймається в роботу і протягом 10 хвилин на вказану адресу електронної пошти приходить відповідь.

 

Базова інформація, така як марка, модель транспортного засобу, рік випуску, об’єм двигуна і дата державної реєстрації, надається безкоштовно. Розширена інформація, що містить відомості про колір кузова автомобіля, типі палива, кількості власників, проходження обов’язкового технічного контролю, страхування, участь в ДТП і їх кількості, обійдеться в 60,9 гривень за відомості в письмовому вигляді і 45,68 гривень за дані в електронній формі.

 

При подачі інформаційного запиту, власник транспортного засобу отримує повідомлення про те, що його машину перевіряють, із зазначенням даних людини, який оформив запит.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

счетчик посещений