Чому Профспілка сьогодні?

Сьогодні темпоритм нашого життя просто зашкалює за всі можливі позначки.

Ми поспішаємо, женемося за часом, граємо в хованки з власними проблемами, намагаючись встигнути зробити набагато більше, ніж нам дано, і, часом, зовсім забуваємо про соціальний захист насамперед, для самого себе, а також для своїх близьких і рідних.

Ми купуємо страхові поліси, навіть не замислюючись про те, що коли у нас трапиться біда, ми можемо не отримати обіцяні нам компенсації через нечесність страховика…

Ми користуємося різними послугами і купуємо різноманітні товари, забуваючи, що неякісні продукти, не тільки продукти харчування, але і продукти нашого побуту, так само як і неякісні послуги, надані нам або нашим рідним, можуть мати досить згубний вплив на наше здоров’я…

Ми сідаємо за кермо автомобілів, часом зовсім не замислюючись про те, які ж фактори вибору залізного коня реально впливають на нашу безпеку на дорозі…

Ми займаємося підприємницькою діяльністю, не підозрюючи, що в один прекрасний момент прийде «великий дядько» з великими кулаками і скаже «віддай», і ми нічого не зможемо з цим зробити…

Ми намагаємося жити, не усвідомлюючи, що за нашою спиною в разі непередбачуваених обставин нікого не буде…

Чому «Профспілка» сьогодні?

Сьогодні багато хто цілком скептично ставиться до слова «Профспілка». І це не дивно, адже профспілка представляється нам часом, як пережиток радянського режиму, який щомісяця цинічно забирає з нашого гаманця 1-2 відсотка нашої кровної зарплати, при цьому ніколи і ні в чому нам не допоможе.

Так, дійсно, велика частина профспілкових організацій сьогодні саме така!

Чим же відрізняємося ми? Чим ми кращі за інших?

Ми – команда «свіжих» людей. Серед нас немає жодного радянського «функціонера», який мріє спокійно «доопрацювати в профкомі до пенсії» і злиняти, благополучно кинувши свою «улюблену» роботу напризволяще.

Ми – команда перспективних людей. В нашій ідеології немає залишків радянського задуму заробітку на профспілкових внесках, «показниках рівня» роботи, і інших негідних більш пережитків минулого епохи.

Ми прагнемо до професійного росту. Майже кожен з нас має вищу освіту і ґрунтовний досвід роботи в громадській сфері, сфері комунікацій, сфері управління, і соціальній сфері.

Ми – команда надійних людей. Наші обіцянки завжди підкріплені реальними діями, наші пропозиції мають реальні обгрунтування, вигоди наших пропозицій завжди актуальні і корисні.

Ми – команда розумних новаторів. Всі наші розробки, які ми пропонуємо нашим учасникам, ми перш за все намагаємося, і тестуємо на самих себе, і тільки відчувши реальну користь соціальної послуги, ми готові поділитися нею з кожним учасником Профспілки.

Ми – команда, готова встати на Вашу сторону! Наші юристи допоможуть Вам впоратися з будь-якою, часом такою, що здається непосильною, задачею, вирішити проблему, розібратися в конфліктних ситуаціях, нададуть варіанти виходу з будь-якої неприємності, як особистої, так і суто трудової.

Правда про «членів»

Як вже говорилося вище, «профспілка» викликає суто прорадянські асоціації у сучасних громадян.

І як і кожну розсудливу ​​людину з помірним почуттям гумору, Вас напевно не сильно приваблює перспектива стати … ехм … ЧЛЕНОМ!

Як Ви ймовірно вже помітили вище (перевіряти не обов’язково), ми жодного разу не вжили це старе негідне соціалістичне слово в нашій розповіді. Чому – запитаєте Ви?

Тому, – відповімо ми, що ми не схильні вважати людей, які до нас приєднуються, членами. Ми цінуємо насамперед людські якості, а не практично політизовану статеву приналежність, яку залишили нам у спадок пращури, називаючи людину членом.

Ми схильні вважати, що набагато приємніше саме для Вас буде називати себе і чути про себе таке нехитре і приємне для слуху слово, як «учасник». До того ж, на відміну від свого «старшого брата» це слово позначає як раз реальну приналежність до однієї спільної справи, до однієї загальної команди (не плутайте з МММ): у-част-ник – значить володар певної частини чогось одного, спільного. Людина, що є частиною команди.

В даному випадку, кожна людина, що, ми не побоїмося цього слова, вступила в нашу Профспілку, є повноцінним її учасником – маленькою частиною величезного колективу, який часом саме своєю згуртованістю може згорнути будь-які гори.

 Ну прийшов. Ну учасник. Що далі?

Тут починається найцікавіше – а чи правда, що вигода від участі в Профспілці закінчується тоді, коли я виходжу з роботи, і не має ніякого відношення до мого особистого життя?

Міф про те, що Профспілкова робота відноситься виключно до захисту тільки трудових прав і інтересів наших учасників, дуже наївний у своїй суті.

Згідно зі Статтею 2. Закону України «Про Професійні спілки», «Професійні спілки створюються з метою представництва, Здійснення та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів Членів профспілки.» (С)

В термін «соціально-економічних» входить настільки велике поле понять, що розповісти про кожне напевно, не вистачить цілого розділу нашого сайту, а тим більше даної статті.

Ці норми дають нашій Профспілці право і можливість не тільки боротися за гідні умови Вашої трудової діяльності, а також активно сприяти поліпшенню соціальної інфраструктури у Вашому житті, і життя ваших близьких.

Детальніше про це Ви зможете прочитати у відповідних розділах сайту, присвячених Вашим основним соціально-економічним вигодам.

Ну ось, здається і все … ми розповіли Вам про те, хто ми, навіщо ми працюємо, описали свої мотиви, цілі і завдання, а також поділилися засобами їх виконання … ТЕПЕР – СПРАВА ЗА ВАМИ!

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС!

Зробити це легко!

Для цього потрібно під’їхати до нас, по попередньо зателефонувавши, заповнити анкету учасника і здати 4 фотографії паспортного зразка.

З відкритим серцем до кожного учасника!

команда Профспілки

счетчик посещений